معرفی دیوار پیش ساخته فوق سبک و عایق والکریت WALLCRETE

پانل­های دیوار سبک و دیوار پیش ساخته بتنی سبک  والکریت WALLCRETE با ساختار کامپوزیت و مسلح با الیاف پلیمری و مینرال با استفاده از فیلرهای نانو بوده که با بهره ­گیری از دانش روز دنیا بدون نیاز به مش فولادی، مقاومت فشاری و خمشی بالایی را دارا هستند. پانل های والکریت با ابعاد  ۵۷×۱۲۰ سانتی­متر دارای تاییدیه های معتبر از دانشگاه امیرکبیر و مرکز تحقیقات ساختمان بوده و جهت استفاده در دیوارهای خارجی و داخلی انواع ساختمان­ها بسیار مناسب می­ باشند.

مزایای دیوار پیش ساخته بتنی سبک والکریت WALLCRETE

دیوار پیش ساخته فوق سبک بتنی والکریت WALLCRETE عایق بسیار خوب حرارتی و صوتی می باشد و بواسطه وزن بسیار پایین آن موجب کاهش وزن اسکلت سازه و نتیجتا باعث صرفه جویی در هزینه ها می گردد. همچنین سرعت اجرای بالا و کاهش خواب سرمایه در اثر دارا بودن ابعاد بزرگ،  قابلیت سوراخ کاری و شیارزنی، حذف نعل درگاه و وال پست، حذف گچ و خاک، مسلح به الیاف پلیمری و مقاومت در برابر زلزله بدون نیاز به مش فولادی ، کاهش شدید پرت محصول و نهایتاً کاهش مصرف آب را از دیگر ویژگی های این محصول ی توان برشمرد.

وزن مخصوص پایین

وزن بسیار پایین دیوار پیش ساخته والکریت WALLCRETE (با وزن مخصوص حدود ۶۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب) باعث سهولت در جابه جایی و اجرای دیوار و بهینه شدن عملکرد سازه خواهد شد.

دیوار پیش ساخته والکریت Wallcrete - وزن مخصوص پایین

سرعت اجرای بالا

به دلیل دارا بودن ابعاد مناسب و وزن پایین این بلوک سبک بتنی، سرعت اجرا به طور میانگین برای یک اکیپ ۳ نفره ۴۵ تا ۶۰ مترمربع در روز می باشد.

عایق حرارتی و صوتی

بلوک سیمانی والکریت Wallcrete منطبق با مباحث ۱۹ و ۱۸ مقررات ملی ساختمان بوده و سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

افزایش فضای مفید داخلی

بلوک سبک والکریت Wallcrete  به دلیل ضخامت کم در عین استحکام بالا، منجر به افزایش تقریبی ۵% مساحت کل ساختمان می شود که استفاده ی بهینه از فضاهای داخلی را بهمراه خواهد داشت.

افزایش فضای مفید داخلی در استفاده از Wallcrete

کارپذیری آسان

بلوک سبک بتنی والکریت Wallcrete به سبب توپر بودن و نیز مواد به کار رفته در آن، دارای قابلیت های شیارزنی و برش پذیری است و به راحتی می توان محل عبور تاسیسات مکانیکال و الکتریکال را در آن تعبیه نمود.

کارپذیری آسان دیوار پیش ساخته wallcrete

میخ پذیری بسیار بالا

دیوار عایق والکریت WALLCRETE دارای قابلیت بسیار بالایی جهت سوراخ کاری و میخ کوبی بمنظور نصب وسایل سنگین مانند کابینت و اسپیلت می باشد

مقاوم در برابر زلزله

دارا بودن الیاف در بافت دیوار، امکان ترک خوردگی و ریزش را در اثر ضربه و زلزله و تغییرات دمایی برای دیوار پیش ساخته بتنی سبک والکریت WALLCRETE بسیار کاهش می دهد.

مزایای اقتصادی دیوار پیش ساخته بتنی سبک والکریت WALLCRETE

کاهش وزن اسکلت

سبکی دیوارعایق والکریت( Wallcrete) نسبت به دیوارهای رایج باعث کاهش بار مرده ساختمان و در نتیجه پایین آمدن وزن اسکلت به میزان ۵ تا ۷ درصد میگردد.

حذف گچ و خاک

به علت سطح صاف و یکنواخت دیوار و عدم وجود بندهای زیاد بین پانل­ها در واحد سطح، شاقولی دقیق دیوار پیش ساخته والکریت WALLCRETE در حین اجرا امکان پذیر بوده و نیاز به اجرای گچ و خاک جهت رفع ناشاقولی نمی­باشد.

کاهش چشمگیر وزن وال پست ها

به علت سبکی دیوار پیش ساخته والکریت WALLCRETE و وجود اتصالات خاص، به وال­پست­های سبک­تر و کمتری احتیاج می­باشد.همچنین با استفاده از این دیوار ها وال­پست­های کنار درب و پنجره­ها و محل تلاقی دیوارها حذف خواهند شد.

کاهش پرت محصول و حذف هزینه جابجایی نخاله

به علت توپر بودن دیوار پیش ساخته بتنی سبک والکریت WALLCRETE و مسلح بودن آن به الیاف پلیمری، خاصیت انعطاف پذیری و کارپذیری آن بالا رفته و برخلاف سایر بلوک­های دیواری ترد و شکننده نمی­باشد. این امرباعث کاهش شدید هدر رفت مصالح در حین جابه­جایی و اجرا می گردد و پرت کلی محصول را به کمتر از ۲ درصد کاهش می­دهد همچنین به علت کاهش چشمگیر پرت محصول، نخاله زیادی تولید نمی­شود و هزینه جمع­آوری و حمل نخاله به بیرون از کارگاه بسیار کاهش خواهد یافت.