درباره ما

گروه مهندسی پدیده پایدار صنعت ساختمان ارائه دهنده خدمات مهندسی سازه شامل طراحی سازه و مهندسی ارزش، نظارت بر حسن اجرای سازه، اجرای ساختمان و تولید محصولات ساختمانی

درباره ما

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان، یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ، با همکاری شرکت ساختمانی “باستان پل” با هدف تولید محصولات و فرآورده‌های ساختمانی، منطبق با فناوری‌های نوین و دانش‌بنیان در حال فعالیت بوده و در این راستا در حال حاضر تولید دیوارهای سبک را در دستور کار خود قرار داده‌است. این مجموعه در جهت رفع یکی از نیازهای صنعت ساختمان کشور تولید دیوار پانلی سبک و مقاوم در برابر زلزله و آتش را در برنامه خود قرار داده‌است. شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان اولین محصول خود را با نام تجاری Wallcrete به جامعه مهندسین ساختمان معرفی نموده است. ایده‌پردازی، طراحی، ساخت و کلیه مراحل راه‌اندازی و تجاری‌سازی این محصول توسط طراحان و مهندسین این شرکت انجام شده است و با توجه به ابعاد بزرگ آن نسبت به بلوک‌‌های معمول، به خوبی نیازهای صنعتی سازی ساختمان را پاسخگوست. دیوارهای والکریت توانسته است ضمن حفظ مزایای دیوارهای دیگر، عیوب موجود در آنها را رفع نماید. وزن سبک، عایق حرارت و برودت، کاهش وزن سازه، سرعت اجرای بالا و بهینه سازی فضاهای داخلی از جمله مزیت‌های این محصول به شمار می‌آید.

عملیات ما

طراحی سازه

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان طراح دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی شخص حقوقی با رتبه ارشد از وزارت راه و شهرسازی در زمینه زمینه طراحی و نظارت ساختمان و مهندسی ارزش فعالیت می‌کند.

مهندسین مشاور

شرکت مهندسین مشاور ساختمانی پدیده پایدار صنعت ساختمان در حال اخذ گواهینامه صلاحیت مهندسین مشاور از معاونت راهبردی ریاست جمهوری است و در زمینه مشاوره‌ی مهندسی ساختمان به فعالیت مشغول است.

ایمن سازی و اجرای ساختمان

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان دارای پروانه اشتغال به کار سازندگان مسکن و ساختمان شخص حقوقی با رتبه یک از وزارت مسکن و شهرسازی در زمینه اجرای ساختمان، مقاوم سازی و تولید و فروش محصولات ساختمانی فعالیت می‌کند.